1% dla harcerzy

MISJA

Misja

Już od ponad stu lat harcerscy instruktorzy bezinteresownie podejmują jedno z najważniejszych zadań, które wyznacza nam troska o dobro naszego kraju. Tym zadaniem jest wychowanie kolejnego pokolenia obywateli Polski!

Statut Związku Harcerstwa Polskiego streszcza to następująco:

"Misją ZHP jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań."

To nie jest "jednorazowa akcja" - tysiące wolontariuszy w całej Polsce pracuje przez cały rok. Tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc. Na terenie Chorągwi Kieleckiej ZHP (odpowiada on mniej więcej obszarowi województwa świętokrzyskiego) również pracują dziesiątki instruktorów, opiekując się setkami harcerzy, harcerek i zuchów.

Wesprzyj nas! Dla Ciebie to 1 procent - dla nas to tysiące możliwości i realne wsparcie skutecznych działań na rzecz dzieci i młodzieży! 1 procent - tysiące możliwości!

Spoty TV

Copyright © 2015 Chorągiew Kielecka ZHP | Związek Harcerstwa Polskiego | Administrator: promocja@kielecka.zhp.pl